تبلیغات
منابع كنكور كارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی 1393 - جزوات، خلاصه نویسی ها و منابع كنكور كارشناسی ارشد تربیت بدنی در كلیه گرایشها برای کنکور1393
کنکور سدی ست به بزرگی ناشناخته های ما

جزوات، خلاصه نویسی ها و منابع كنكور كارشناسی ارشد تربیت بدنی در كلیه گرایشها برای کنکور1393

جمعه 18 مرداد 1392 08:34 ب.ظ

نویسنده :

این جزوات از قبول شدگان در كنكور كارشناسی ارشد جمع آوری شده و كلیه این افراد در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل می باشند.تمامی فلش كارتها نیز به صورت اختصاصی توسط این گروه تهیه شده است.مواردی كه در اختیارتان قرار می گیرد در یك پكیج و شامل:

1800 عدد فلش كارت نكات كنكوری در رابطه با تمامی دروس

خلاصه نویسی های دروس فیزیولوژی ورزشی،‌ سنجش و اندازه گیری،‌ حركت شناسی، بیومكانیك، رشد و یادگیری، مدیریت مسابقات و سازمان ها،‌حركات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی در قالب 600 صفحه که این خلاصه نویسی ها تکمیل کننده نکات کنکوری فلش کارتها می باشند.

لطفا برای تهیه جزوات و فلش کارتها و همچنین مشاوره در خصوص آمادگی برای کنکور با این شماره تماس حاصل فرمایید:

        09193665330

و یا به آدرس
       NIMA2014@GMAIL.COM      ایمیل بزنید.


نظر به توزیع نا برابر امكانات و تسهیلات در ایران،‌ در كلان شهرها دسترسی به كتب، جزوات،‌ كلاس های آمادگی جهت كنكور و شركت در آزمون و... به مراتب آسان تر می باشد.
جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع كارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی دانشگاه تهران در گرایش های مختلف درصدد برآمدند تا خلاء بوجود آمده را تا حد امكان برطرف كنند و مسیری را كه خود به سختی پیموده بودند را برای آیندگان هموار كنند. لذا جزوات معرفی شده كه حاصل بیش از یك سال تلاش این گروه و ویرایش شده توسط افراد ذیصلاح  میباشد رابه شما، داوطلبین كنكور كارشناسی ارشد 93عرضه می كنند.
                                                            
اگر شما به خودتان اطمینان داشته باشید تمام نیروی خود را در راهی صرف می كنید كه برگزیده اید. وقتی چنین كنید امكان موفقیت شما چند برابر می شود.(شری كارتر اسكات)
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تربیت بدنی ، كنكور كارشناسی ارشد ، منابع ، فیزیولوژی ، ‌كنكور 92 ، آسیب شناسی ورزشی ، فلش كارت ، سنجش و اندازه گیری ، حركت شناسی ، رشد و یادگیری ، بیومكانیك ، مدیریت مسابقات و سازمان ها ، حركت اصلاحی ، جزوه کنکور کارشناسی ارشد ، جزوه آمادگی کنکور ، خلاصه های کنکوری تربیت بدنی ، منابع کنکور تربیت دنی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد ، منابع ارشد تربیت بدنی ،
آخرین ویرایش: جمعه 18 مرداد 1392 11:33 ب.ظ